Informacija ir Nuorodos

  • Dienoraštis “Vadybos Kokybė “ – įdomūs straipsniai apie rizikos valdymą , vadybos standartus, vidaus audito praktiką ir daug daugiau: https://sea9001.wordpress.com
  • http://qualityassociation.lt
  • 2015.09 Informacija:

Informuojame apie 2015 metų rugsėjo mėn. išleistus naujus ISO 9001:2015 ir ISO14001:2015 standartus. Įmonės ir organizacijos, kurios palaiko šiuos standartus atitinkančias vadybos sistemas bus kviečiamos peržiūrėti savo vadybos sistemas atsižvelgiant į papildomus reikalavimus tam, kad užtikrinti vadybos sistemos vystymą ir sertifikavimą (kam būtina). Pagrindinės naujovės standartuose, kurias organizacijos turės įgyvendinti kokybės ir aplinkos apsaugos vadyboje yra šios:

1. Vadybos sistemos rezultatyvumas atsižvelgiant į kliento, suinteresuotų šalių , įstatyminių reikalavimus, arba, kitaip tariant, organizacijos tikslų pasiekimo gebėjimo stiprinimas besikeičiančioje aplinkoje.

2. Organizacijos kontekstas. Išoriniai ir vidiniai faktoriai įtakojantys organizacijos veiklą ir vadybos procesus.

3. Rizikos valdymas (organizacijos arba procesų).

4. Lyderystė, ypač aukščiausiame vadovų lygmenyje.

5. Kiti esminiai pakeitimai įskaitant dokumentų, personalo kompetencijos, pirkimų, vidaus audito, duomenų ir informacijos valdyme.

Vadybos sistemų peržiūrėjimui numatytas 3 metų terminas skaičiuojant nuo naujų standartų išleidimo datos.

Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad daugelis sertifikavimo bendrovių nuo 2016 m. rugsėjo mėnesio nutrauks vadybos sistemų persertifikavimą pagal „senus“ ISO 9001:2008 ir ISO 14001:2004 standartus. Tai ypač aktualu organizacijoms, kurių sertifikatų galiojimas baigsis pradedant nuo 2016 m. rugsėjo mėnesio tam tikros datos (standartų išleidimo datos). Kaip rodo praktika, vadybos sistemos sutvarkymui reikėtų skirti nuo 3 iki 6 mėnesių, priklausomai nuo organizacijos dydžio ir vadybos sistemos sudėtingumo.

Musu patirtis, dirbant 25 metų konsultavimo ir sertifikavimo srityje, paruoštos metodikos ir mokymai padės Jums greitai įvesti būtinus pakeitimas vadybos sistemoje, pagerinti verslo ir veiklos vadybos kokybę, o tai pat užtikrinti sėkmingą vadybos sistemos sertifikavimą.

2017.10  Informacija

Naujo standarto ISO37001 „Anti Bribery management system“ ( Kovos su korupcija valdymo sistema) video prezentacija: